ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

AMBALAJLAMA

Ambalajlama Nakliyat ve taşımacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ankara merkezli nakliyat firmamızda, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz arasında ambalajlama hizmetleri de yer almaktadır.

Şirketimizin geniş ürün ve hizmet yelpazesi içinde yer alan son teknoloji ambalajlama makineleri ve deneyimli personelimiz sayesinde nakliyat işlemlerinde kullanılacak eşyalar en kısa sürede paketlenip taşınma işlemlerine hazır bir hale getirilebilmektedir.

Ankara merkezli faaliyetlerine başlayan şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanında yurt içi evden eve nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunması ile sektörde adından sık sık söz ettirmeye ve müşterilerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen deneyimli çalışanlara sahip olan firmamızda sadece taşımacılık faaliyetleri değil aynı zamanda profesyonel nakliyatta büyük önem taşıyan kaliteli ve kullanışlı paketleme ve ambalajlama hizmetleri de verilmektedir.

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Ambalajlama

Şirketimizin geniş araç filosu içinde her türlü nakliyat hizmeti için en çok ihtiyaç duyulan nakliyat araçları bulunmaktadır.

Birbirinden farklı kapasitede yük taşıma özelliği bulunan bu araçların düzenli olarak periyodik bakımları yine firmamızın usta ve teknisyen kadrosu tarafından aksatılmadan yapılmaktadır.

Tüm bu özellikler sayesinde şirketimiz evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri de dahil olmak üzere çok sayıda avantajlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirketimizin güncel profesyonel taşımacılık hizmetleri hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşmak için tek yapmanız gereken kurumsal internet sitemizi ziyaret etmektir.

Bu sayede iletişim bilgilerini kullanarak firmamızın kaliteli ve profesyonel nakliyat faaliyetleri hakkında güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Memnuniyet Garantili Hizmet

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı nakliyat faaliyetlerinde görev almaktadır. Firmamızda her biri sektörün içinden yetişen genç ve deneyimli personel kadromuz güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu nedenler güler yüzlü ve güvenilir personellerimiz müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Siz de nakliyat ihtiyaçlarınızda eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması da dahil olmak üzere baştan sona profesyonel kalitede hizmet almak istiyorsanız, Ankara merkezli şirketimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firmamızda talep eden müşterilerimiz için özel makine ve ekipmanlar ile profesyonel ambalajlama hizmeti de sunulmaktadır.