ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

 

Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık Araçlarımız

30 yılı aşkın süredir verdiğimiz uluslararası nakliye ve taşımacılık hizmetinde, sizleri ve en değerli eşyalarınızı dünyanın her yerine kendi araçlarımız ile götürüyoruz. Çamoğlu Nakliyat özmal araçları ve kapasitesiyle sizlere ve eşyalarınıza güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Deniz Limanı olan tüm ülkeler dahil karayolu ile gidilebilecek Avrupa ülkelerine tüm dışişleri personeli, askeri ateşelerimiz, konsolosluk görevlileri gibi birçok müşterilerimizin ev, ofis  ve daha fazla eşyasını Avrupa standartlarında ambalajlayarak paketlenmiş hale getiriyoruz.

Sahip olduğumuz araçlar ile C3 yetki belgesi ve CEMT belgesiyle birlikte sizlere hem Avrupa içinde bir yerden başka bir yere hem de Türkiye’den Avrupa’ya Avrupa’dan Türkiye’ye sorunsuz, rahat ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Uluslararsı Nakliyat ve taşımacılık da araçlarımıza yüklediğimiz ve güvenli personellerimiz ile taşıdığımız  ev, ofis, para kasası ve piyano gibi birçok eşyanızı evinizin önüne kadar getirip teslim ediyoruz. DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN; TIKLAYINIZ

PANDEMİ VE ÇAMOĞLU NAKLİYAT  ARAÇ İÇİ ÖNLEMLER

2019 Yılında DSÖ’nün açıklamasıyla tüm dünya da pandemi ilan edilmesinin ardından biz Çamoğlu Nakliyat ailesi olarak kendi sağlık ve COVİD19 ile mücadele politikalarımızı geliştirdik ve tüm önlemlerimizi aldık. İlk günden bu güne müşteri ve personel memnuniyeti ve güvencesi ilkemize en uygun yöntemlerle araçlarımızı dezenfekte ediyor, maske ve hijyen ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Araçlarımız yola çıkmadan önce dezenfekte ediliyor, gümrükleme işlemleri esnasında yeniden dezenfekte edildikten sonra siz müşterilerimizin evlerine kadar geliyor.

Uzun yıllardır uluslararası nakliye ve eşya taşımacılığında öncü firmamız Çamoğlu Nakliyat, güler yüzlü personellerinden, müşterilerine ve kendi özmal araçlarına kadar pandemi sürecinde alınması gereken en sıkı ve güvenceli tedbirleri alarak kaliteli ve hızlı taşımacılık anlayışından ödün vermeden sizlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Uluslararası nakliyat ve taşımacılık araçlarımız sizlere gelene kadar bizler tarafından her türlü önlem ve tedbirleri alınmış bir şekilde geliyor

Yan yana gelişlerimizin eksilmemesi ve güvenceli bir taşıma da bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.