ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Eşya Depolama

Eşya Depolama Evden eve nakliyat sektöründe kişisel ve özel eşya depolama hizmeti en çok ihtiyaç duyulan anlarda devreye girmektedir. Özellikle yeni bir adrese taşınma konusunda eşyalarını belirli bir süreliğine güvenilir ve sağlıklı bir ortamda depolamak isteyen müşterilerimiz, firmamızın geniş hizmet yelpazesi içinde yer alan bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilmektedir.

Depolarımızda hijyen ve temizlik seviyesi en üst konumdadır. Bu sayede eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamızın sertifikalı depolarında muhafaza edebilir, talep ettiğiniz zaman bütün eşyalarınıza eksiksiz biçimde ulaşabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana sektörün en çok tercih edilen güvenilir ve deneyimli markalarından biri haline gelen firmamız, özellikle evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri ile sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Güvenilir ve tecrübeli çalışan kadrosuna sahip olan firmamız sektörde en çok tercih edilen köklü nakliyat firmaları arasında gösterilmektedir.

Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmetleri

Eşya DepolamaAnkara merkezli kurulan şirketimiz sadece şehir içinde değil aynı zamanda yurt içinde de Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel kalitede nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Şirketimizin şehirlerarası nakliyat hizmetleri de dahil olmak üzere tüm profesyonel faaliyetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti birinci öncelik olarak öne çıkmaktadır. Bu yüzden firmamızda yılın sadece bir dönemimde değil 365 gün boyunca uygun fiyatlı nakliyat hizmetleri sunulmaktadır.

Güvenilir kadrosuna sahip olmasının yanı sıra her türlü nakliyat hizmetlerinde ihtiyaç duyulan araçları da geniş araç filosunda muhafaza eden firmamızda, eşya taşımaya yönelik geniş kapsamlı ve kapasiteli kamyon ve TIR’lar da her an göreve hazır bir şekilde bakımlı olarak beklemektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Firmamız taşımacılık sektöründe 10 yılın üzerinde profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır. Özellikle güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen genç ve dinamik çalışan kadrosuna sahip olan firmamızda öğrencisinden memuruna, işçisinden emeklisine kadar geniş bir müşteri kitlesine aradıkları kaliteli taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Siz de firmamızın güncel nakliyat çalışmaları hakkında en kapsamlı bilgilere birinci ağızdan ulaşmak istiyorsanız eşya depolama hizmeti de sunan nakliyat firmamızın kurumsal internet adresi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.