ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Gümrükleme

Gümrükleme Kurulduğu günden bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında profesyonel kalitede nakliyat ve taşımacılık hizmetleri gerçekleştiren firmamız gümrükleme hizmeti ile sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Firmamız Ankara merkezli kurulmuş olup faaliyetlerine başladığı günden beri 10 yılı aşkın süredir garantili ve sigortalı taşımacılık hizmetlerinde görev yapmaktadır.

Güvenilir ve köklü bir nakliyat firması arayışında olanlar için öne çıkan şirketimizin bünyesinde her biri sektörün içinden yetişmiş genç ve tecrübeli personel görev almaktadır. Şirketimizin tüm müşterilere uygun bütçe seçenekleri ile evden eve nakliyat hizmeti verdiği bilinmektedir. Sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biri olarak öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmasıyla da sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır.

Güvenilir ve Deneyimli Personel Kadrosu

Gümrükleme

Nakliyat işlemlerinde tecrübeli isimlerden profesyonel kalitede hizmet almak oldukça önemlidir. Güvenilir kadrosu bulunmayan ve deneyimli olmayan firmalardan alınan taşımacılık hizmetlerinde ne yazık ki istenmeyen problemlerin yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. Taşıması yapılan eşyaların güvenilir bir şekilde ulaştırılmak istenen adrese nakliye edilmesinde özverili ve güvenilir hizmet sunan firmamız, tecrübeli kadrosu ile sektörde öne çıkmayı başarmaktadır.

Siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden hemen yararlanmak için firmamızın evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kullanıcı dostu ara yüze sahip firmamızın kurumsal web adresi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanmaktır. Şirketimiz 10 yılın üzerinden sektörel deneyimi ile tercih sebebi olarak görülmektedir.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Firmamızın özellikle son dönemde sektördeki rakiplerinden çok daha fazla tercih edilmesinde fiyat performans açısından en uygun fiyat seçeneklerini sunma özelliği de öne çıkmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile şehirlerarası nakliyat hizmetleri de sunan şirketimiz, Türkiye genelinde bütün illere profesyonel kalitede nakliyat faaliyetlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız, yurt dışına yapılan nakliyat işlemlerinde de üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirmektedir. Firmamız müşterilerimizin talep etmesi durumunda gümrükleme faaliyetlerinde de uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.