ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

BİZ KİMİZ

Firmamız Kurulduğu 1992 Yılından bu yana Sadece yurt içi ve Uluslararası ev eşyası taşıma, Ofis Eşyası Taşıma, ev eşyası, Arşiv ve Değerli eşya depolama ve gümrükleme üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir Aile şirkettir. Firmamız, Çamoğlu International Movers Öz mal araç Filosu, işinde uzman profesyonel kadro, Kaliteli Ambalaj malzemeleriyle öz sermayesi ile ülkemizde ihtiyaç duyulan ciddi güvenilir taşımacılık hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak Avrupa standartlarında Yapmaktadır.

Birçok yerli ve yabancı firma çalışanlarına, Ülkemizi temsil eden Diplomatlarımıza ve kendi Ülkelerini Temsil eden yabancı Diplomatlara gerek yurtiçi gerekse yurtdışı eşya taşımalarında eşyalarını profesyonelce alışılagelmiş Türk işi geleneğinden farlı olarak en iyi standartlarda transferini gerçekleştirmektedir. Firmamız Çamoğlu Movers, Uluslararası evden eve eşya taşıma sektörde hizmet veren C3 yetki belgeli Firmalar arasında referanslı müşteri potansiyeli en fazla olan firmalardan birisidir.

Yurt içi ve Uluslararası eşya taşımacılığı, eşya depolama, ambalajlama ve gümrükleme konusunda kaliteli hizmeti rekabetçi uygun fiyatlandırma politikasıyla yerinde ve zamanında, teslimat, verdiği sözde duran, müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla çalıştığından siz değerli müşterilerimizin sonsuz güvenini kazanmıştır. Bu güveni sarsmadan titizlikle işimizin ciddiyetinin bilincinde, sizlerin desteğiyle daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz.

2009 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı. Eşya taşıma konusunda olduğu gibi eşya depolama konusunda da müşterilerine verdiği güvenle mevcut depolarının yetersiz gelmesiyle 15.05.2010 tarihinde 1800 m2 lik eşya deposunu faaliyete geçirdi. Şimdi başta Avrupa ülkeleri, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere, olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat ve forwarding hizmeti vermektedir. Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne kalitede taviz vermeden dünya standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.