ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Hizmetlerimiz

Uluslararası Eşya Taşıma da Yurtiçi Evden Eve Nakliyat

Uluslararası eşya taşıma da Türkiye’nin dört bir yanında deneyimli kadrosu ve profesyonel hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız, yurtiçi evden eve nakliyat hizmetlerinde de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Geniş araç filosunda birbirinden farklı kapasitelerde taşıma yapabilmek için son teknoloji araçları barındıran firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için hemen kurumsal internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ambalajlama 

Nakliyat ve taşımacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ankara merkezli nakliyat firmamızda, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz arasında ambalajlama hizmetleri de yer almaktadır. Şirketimizin geniş ürün ve hizmet yelpazesi içinde yer alan son teknoloji ambalajlama makineleri ve deneyimli personelimiz sayesinde nakliyat işlemlerinde kullanılacak eşyalar en kısa sürede paketlenip taşınma işlemlerine hazır bir hale getirilebilmektedir.

Gümrükleme 

Kurulduğu günden bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında profesyonel kalitede nakliyat ve taşımacılık hizmetleri gerçekleştiren firmamız gümrükleme hizmeti ile sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Firmamız Ankara merkezli kurulmuş olup faaliyetlerine başladığı günden beri 10 yılı aşkın süredir garantili ve sigortalı taşımacılık hizmetlerinde görev yapmaktadır. Gümrükleme hizmetini doğrudan sizler için gerçekleştiriyor. Yurt içinde ve yurt dışında nakil esnasında olabilecek risklere karşı firmamız tarafından sigortalama işlemi müşterilerimizi mağdur etmeyecek profesyonellikle yapıyoruz. Firmamız güvenceli taşımacılıkta öncü rolü üstlenerek alanında en iyi hizmeti vermektedir.

Eşya Depolama 

Evden eve nakliyat sektöründe kişisel ve özel eşya depolama hizmeti en çok ihtiyaç duyulan anlarda devreye girmektedir. Özellikle yeni bir adrese taşınma konusunda eşyalarını belirli bir süreliğine güvenilir ve sağlıklı bir ortamda depolamak isteyen müşterilerimiz, firmamızın geniş hizmet yelpazesi içinde yer alan bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilmektedir. Depolarımızda hijyen ve temizlik seviyesi en üst konumdadır. Bu sayede eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamızın sertifikalı depolarında muhafaza edebilir, talep ettiğiniz zaman bütün eşyalarınıza eksiksiz biçimde ulaşabilirsiniz.

Büro Eşyası Taşımacılığı Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli nakliyat firmaları arasında gösterilen şirketimiz, Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başladıktan sonra tüm profesyonel taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi büro eşyası taşımacılığı alanında da elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır. Kısa bir sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran firmamız sadece başkent Ankara’da değil aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında da talep edilmesi halinde şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerini başarılı şekilde sürdürmektedir.

Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı En çok ihtiyaç duyulan ve nakliyat firmalarının pek çoğunda yapılmayan işlemler arasında yer alan piyano ve çelik kasa taşımacılığı, kurulduğu günden bu yana gelişmiş araç filosu ve deneyimli personeli ile nakliyat sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz her bütçeye uygun seçenekler ile her türlü nakliyat ihtiyaçlarında kaliteli ve güvenilir çözümler ortaya koymaktadır.

Uluslararası Eşya Taşıma / Yurt dışı Evden Eve Nakliyat

 Ankara merkezli kurulduktan sonra geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran firmamız, deneyimli çalışan kadrosu ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiği hizmetler arasında uluslararası eşya taşıma ve yurtdışı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız, sektörün en güvenilir ve köklü nakliyat firmaları arasında gösterildiği için her geçen gün yeni müşteriler kazanmaktadır.

Uluslararası Eşya Taşıma da Askılı Tekstil Taşımacılığı

Yurtiçi ve yurtdışı nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getiren firmamız, uluslararası askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana nakliyat sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şirketimizde her biri sektörün içinde yetişmiş deneyimli ve genç çalışan kadrosu görev yapmaktadır.

Uluslararası Kara yolu Ticari Yük Taşımacılığı

Lojistik ve nakliyat firmaları arasında, güvenilir ve profesyonel kalitedeki hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız, uluslararası kara yolu ticari yük taşımacılığı hizmetleri ile de sektörde yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Deneyimli ve alanında uzman kadrosuyla ticari işletmelere uluslararası alanda da nakliyat desteği sunan firmamız, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri uygulamasıyla da tercih sebebi olarak görülmektedir.

Konteyner Denziyolu Eşya Taşıma Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan nakliyat ve lojistik firmamız, geniş hizmet seçenekleri arasında özellikle ticaret ile uğraşan müşterileri için konteynırla denizyolu eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Nakliyat sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarından biri olarak gösterilen şirketimiz, Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine buradaki merkezinden devam etmektedir.

Denizyolu Ticari Yük Taşıma Yurt içinde evden eve nakliyat hizmetlerinde adından sık sık söz ettirmeyi başaran lojistik ve taşımacılık firmamız, uluslararası alanda da profesyonel nakliyat faaliyetlerine denizyolu ticari yük taşıma hizmeti ile devam etmektedir. Ankara merkezli kurulan firmamızın geniş hizmet kalitesi içinde hem bireysel müşterilere hem de ticari alanda faaliyet gösteren kurumsal işletmelere aradıkları kaliteli ve güvenilir lojistik hizmetleri sunulmaktadır.

Hava Yolu Kargo ve Eşya Taşımacılığı Lojistik sektörünün hemen hemen bütün alanlarında profesyonel kalitede hizmet verdiği için yoğun ilgi görmeye devam eden firmamız, hava yolu kargo ve eşya taşımacılığı hizmetlerinde de profesyonel kalitede ve sigortalı olarak faaliyet gösterdiği için geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih sebebi olarak görülmektedir. Siz de bireysel veya ticari mallarınızı hedeflediğiniz lokasyona güvenle taşıtmak istiyorsanız, Ankara merkezli lojistik, nakliyat ve taşımacılık firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.