ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Konteyner Denziyolu Eşya Taşıma

Konteyner Denziyolu Eşya Taşıma Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan nakliyat ve lojistik firmamız, geniş hizmet seçenekleri arasında özellikle ticaret ile uğraşan müşterileri için konteynırla denizyolu eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Nakliyat sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarından biri olarak gösterilen şirketimiz, Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine buradaki merkezinden devam etmektedir.

Ticari firmaların ürün satın aldıktan veya satışını gerçekleştirdikten sonra bu malları sorunsuz bir şekilde hedeflenen adreslere ulaştırabilmesi için en gerekli olan işlemlerin başında profesyonel nakliyat hizmetleri gelmektedir. Bu alanda deneyimli personeli ve sektörün içinden yetişmiş genç ve dinamik çalışanlardan oluşan kadrosuyla profesyonel kalitede hizmet sunan firmamız, yurt dışı evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi sektörün en çok tercih edilen markası haline gelmiştir.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Konteyner Denziyolu Eşya Taşıma

Şirketimiz uluslararası alanda güvenilir hizmet sunmak adına tüm gerekli sertifikaları bünyesinde bulunduran bir ticari marka haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana tüm taşımacılık faaliyetlerinde en son teknolojileri ve alt yapıları kullanan şirketimiz, geniş araç filosunda yurt dışında da nakliyat hizmetleri yapılabilmesini sağlayan TIR ve kamyonları ile tüm müşterilerimize ihtiyaç duydukları güvenilir lojistik ve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamızda sigortalı nakliyat seçeneği bulunduğu için, lojistik ve taşımacılık faaliyetleri sırasında müşterilerimizin mallarına herhangi bir zarar gelmesi durumunda ortaya çıkan bu zararlar, güvenilir sigorta şirketleri tarafından karşılandığı için müşterilerimiz bu hizmetlerden dolayı memnun kalmaktadır. Taşımacılık sektöründe adeta bir çığır açan firmamızın esas yönetim merkezi Ankara’da bulunmaktadır.Konteyner Denziyolu Eşya Taşıma

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Tüm ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren firmamızda, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak lojistik ve nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş deneyimli çalışan kadrosuna sahip olan firmamız, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunması sayesinde taşımacılık sektöründe adından sık sık söz ettirmeye ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olmaya devam etmektedir. Firmamızın yurt dışında da gerçekleştirdiği profesyonel kalitedeki nakliyat hizmetlerinden biri olan konteynırla denizyolu eşya taşıma hizmeti hakkında en kapsamlı bilgilere sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.