ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı

Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı En çok ihtiyaç duyulan ve nakliyat firmalarının pek çoğunda yapılmayan işlemler arasında yer alan piyano ve çelik kasa taşımacılığı, kurulduğu günden bu yana gelişmiş araç filosu ve deneyimli personeli ile nakliyat sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer almaktadır.

Şirketimiz her bütçeye uygun seçenekler ile her türlü nakliyat ihtiyaçlarında kaliteli ve güvenilir çözümler ortaya koymaktadır.

Özellikle piyano ve benzeri müzik aletlerinin fiziksel ağırlığını çok fazla olması ve darbelere karşı dayanıksız yapıda olmaları sebebi ile taşınma işlemlerinde profesyonel kalitede hizmet ve özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu alanda deneyimli ve dinamik çalışan kadrosuna sahip olan firmamız, her türlü nakliyat hizmetinde olduğu gibi piyano taşınırken de üst düzey performans ortaya koymaktadır.

Güvenilir Nakliyat Firması

Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı

Ankara merkezli kurulan şirketimiz evden eve nakliyat sektörünün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında gösterilmektedir. Her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli kadrosu ile sektörün en güvenilir taşımacılık hizmetlerini sunan şirketimiz, ev eşyalarının yanı sıra piyano ve çelik kasa gibi fiziksel ağırlığı fazla olan ürünlerin de herhangi bir sorunla karşılaşılmadan mağazadan eve veya evden eve taşınmasında kaliteli çözümler ortaya koymaktadır.

Firmamız nakliyat sektöründe her geçen gün adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Şirketimizin güncel taşımacılık faaliyetleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ve güvenilir hizmetlere ulaşmak için şirketimizin kurumsal internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız her bütçeye uygun fiyat seçenekleri uygulaması ile de sektörde öne çıkmaya devam etmektedir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörde yoğun ilgi gören şirketimizde şehir içi asansörlü nakliyat hizmetleri de başarılı bir şekilde sunulmaktadır. Profesyonel kalitede taşımacılık hizmetlerinde görev yapan deneyimli kadroya sahip olan firmamız piyano ve çelik kasa gibi taşınması gereken eşyalarda asansör araçlarını kullanmaktadır.

Firmamızın geniş araç filosu içinde yer alan asansör araçlarının bakımları da şirketimizin deneyimli tekniker ekibi tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede piyano ve çelik kasa taşımacılığı hizmetlerinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır.