ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Denizyolu Ticari Yük Taşıma

Denizyolu Ticari Yük Taşıma Yurt içinde evden eve nakliyat hizmetlerinde adından sık sık söz ettirmeyi başaran lojistik ve taşımacılık firmamız, uluslararası alanda da profesyonel nakliyat faaliyetlerine denizyolu ticari yük taşıma hizmeti ile devam etmektedir.

Ankara merkezli kurulan firmamızın geniş hizmet kalitesi içinde hem bireysel müşterilere hem de ticari alanda faaliyet gösteren kurumsal işletmelere aradıkları kaliteli ve güvenilir lojistik hizmetleri sunulmaktadır.

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız, kaliteli ve deneyimli çalışan kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Müşterilerimize her zaman en iyisini en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaya gayret eden şirketimizde konteynırla denizyolu eşya taşıma faaliyetleri de bütçe dostu fiyatlarla sunulmaktadır.

Ticari Firmalara Profesyonel Lojistik Desteği

Denizyolu Ticari Yük Taşıma

Firmamız her ne kadar Ankara merkezinde evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri sunarak, taşımacılık sektörüne çok hızlı bir giriş yapmayı başarsa da faaliyetlerini kısa sürede uluslararası platforma da yükseltmeyi başarmıştır.

Şirketimizde yurt içinde Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat hizmetleri sunulduğu gibi yurt dışına ada özel ve donanımlı araçlarla lojistik ve taşımacılık faaliyetleri yapılmaktadır. Bu yüzden firmamızın bireysel müşterilerden ticari firmalara ve kurumlara ulaşan çapta geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.

Siz de ticari faaliyetler ile uğraşıyorsanız satın aldığınız veya satışa çıkardığınız malların talep edilen lokasyonlara en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmasında firmamızın profesyonel kalitedeki hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için maliyet konusunda da ticari firmalara avantajlı ödeme yöntemleri sunmaktadır.

Sigortalı ve Garantili Lojistik Hizmetleri

Denizyolu günümüzde ticari yük ve eşya taşımacılığında en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Lojistik sektörün müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran şirketimiz, hem sigortalı hem de garantili olarak nakliyat işlerinde görev aldığı için tercih edilmektedir.

Firmamızın kaliteli bir şekilde sunduğu denizyolu ticari yük taşıma faaliyetlerinin güncel fiyatları ve kapsamı hakkında en net bilgilere ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.