ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT

TELEFON

+90 312 482 38 00

EMAIL

info@camoglunakliyat.com

ACİL 7/24

0090 530 066 75 18

Uluslararası Eşya Taşıma ve Pandemi

Uluslararası Eşya Taşıma ve Pandemi koşullarında Türkiye’de ve Dünya’da ev eşyası taşımacılığı.

2019 yılının Aralık ayında Çin’in Wuhan bölgesinde ortaya çıkan COVID-19 bugün küresel ölçekte bir ekonomik ve sağlık krizine dönüşmüş haldedir. Ortaya çıktığı andan itibaren bugün itibariyle 155 ülkeye yayılmış olan koronavirüs, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilmiş uluslar üstü küresel bir boyut kazanmıştır. Hastalığın yayılmasının temel sebebinin fiziki temas olması sebebiyle salgının önlenmesi amacıyla hükümetler ülkelerine girişleri ve ülkelerinden çıkışları kontrol altına almakta ve hatta sınırlardan insan ve eşya geçişlerini tamamen engelleyici önlemler uygulamaktadır.

Uluslararası eşya taşıma ve pandemi koşullarında belirli ülke ve bölgelerde kısıtlamalar ve yasaklamalar devam ediyor. Ancak Çamoğlu Nakliyat olarak biz,  siz müşterilerimizle birlikte güvenceli ve kurallara uygun süreç içerisinde taşımacılık faaliyetlerimize Avrupa’da, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde devam ediyoruz.

Geçtiğimiz son bir yılın tamamını kapsayan pandemi sürecinde Uluslararası Nakliye ve taşımacılıkta da birçok yeni önlemler ve kararlar alındı. Bu süreç içerisinde biz Çamoğlu Nakliyat olarak hem  personellerimize güvenceli iş iş politikaları hem de  müşteri sağlığını  korumaya yönelik politikalar ürettik. Daha fazla bilgi için: TIKLAYINIZ